Bursa İlaçlama

BURSA DEZENFEKSİYON

Bursa Dezenfeksiyon Şirketi

Bursa Dezenfeksiyon hizmeti sunan şirketimiz Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ilaçlama ve dezenfeksiyon firmasıdır. Lütfen sizler de hizmet almak istediğiniz firmanın Sağlık Bakanlığından belgeli ruhsatlı bir firma olup olmadığını kontrol edin.


Bursa Dezenfeksiyon Şirketi

Bursa Dezanfeksiyon şirketi olarak sağlık bakanlığından ruhsatlı Bursa ilaçlama sizlere sağlıklı yaşam alanları sunuyor. Corona virüsü son bir kaç ayın önemli bir bulaşıcı hastalığı Aslında coronavirüs büyük bir aile 200'den fazla türü olan bazı hayvanlarda hiçbir şekilde hastalık yapmadan bu virüsü taşımaları mümkün bu hayvanlar tüketildiğinde yada bu hayvanlar ile temasa geçildiğinde hiç fark etmeden Bu hastalığı alıp başkalarına da bizler tarafından ulaştırabiliriz

Virüslere karşı Dezanfeksiyon

Kaç günde bir defa yapılmalıdır (virüslere karşı Dezanfeksiyon uygulaması virüsün bölgedeki ya da Bulunduğunuz ildeki yoğunluğuna vaka sayısına oranla virüslere karşı dezenfeksiyon uygulaması hergün yapılması gerekir yoğun ise vaka sayısı Günde en az 1 defa Eğer yoğunlaşmış ise haftada bir ya da 3 günde bir yapılması önerilir sadece dezenfeksiyon hizmeti yapmakla çözüm bulunamaz ortak alanların daha sıklıkla klorak ya da Üzüm sirkesi ile temizlenmesi gerekmektedir.

Corona ile Mücadele

Bursa dezenfeksiyon hizmetleri olarak Sağlık Bakanlığından Almış olduğumuz yetki ile sizlere değişen ve gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri sunarak A sınıfı hizmet sunmaya özen gösteriyoruz her geçen gün değişen teknolojiyi takip eden Bursa ilaçlama firması olan şirketimiz sizlere daha sağlıklı yaşam alanları sunabilmek adına kendini yenilemektedir. Corona virüsü ile ilgili alacağımız tedbirleri her geçen gün web sitemizden sizinle paylaşıyor olacağız. Bizleri web sitemiz üzerinden takip edebilir ve Corona virüsü ile mücadele kapsamında dezenfeksiyon talep edebilirsiniz.

Apartman ve Site Dezenfeksiyonu

Bursa apartman ve sitelerde dezenfeksiyon uygulaması haftada en az 1 defa dezenfeksiyon uygulaması yapılmasını öneriyoruz bu sayının artması sizlerin sağlığı açısından önem taşıyor sağlıklı bir yaşam alanında yaşamak için sadece dezenfeksiyon yaptırmak yeterli değildir neden fiksiyon yaptırdığınız gün virüsler özür bir sonraki gün enfeksiyonlu ya da virüsü olan bir hasta oradan geçtiğinde öksürdüğünde virüs havada asılı kalarak 1 ile 9 gün arasında yaşayabilir Dolayısıyla dezenfeksiyon yaptırmanızı öneriyoruz dezenfeksiyon yaptırmadınız günlerdi 80 derece ve üzeri limon kolay ısına havaya püskürterek sıkmanızı öneriyoruz.

%100

Profesyonel Çözümler

%100

Ekonomik ve Etkili

%100

Sağlık ve Hijyen

%100

Müşteri Memnuniyeti

Bursa İlaçlama!

İlaçlama Konusunda Bilgi Almak İçin

Bize Ulaşın