Garantili İlaçlama

bursa böcek ilaçlama

Bursa ilaçlama şirketi Bursa il genelinde ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Böcek ve haşerelere, farelere karşı etkili ve kalıcı mücadele yöntemleri ile sizlere en iyi hizmetin garantisini veriyoruz.

Bursa ilaçlama şirketi olarak bünyemizde yer alan profesyonel ilaçlama ekibimiz ile haşere ve böceklere karşı etkili ve kalıcı ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Böcekler ve haşerelere karşı yapılacak ilk ilaçlama uygulaması ile böceklere karşı başarılı olunurken yumurta halinde olan böceklere karşı bu ilaç etkili olmayacaktır. Bu soruna karşı yapılacak en doğru çözüm ilk ilaçlamanın 15 gün sonrasında ikinci bir ilaçlama yaptırmak olacaktır.

Böcek ve haşerelere karşı sunduğumuz ilaçlama hizmetinde amaç halk sağlığını korumaktır. Halk sağlığı koruma amacı ile yaptığımız ilaçlamalarda sizleri böceklerden kurtarıyoruz ve sizin için daha yaşanabilir ortamlar oluşturmaktayız. Böceklerin sayıları çok kısa sürede artmakta ve insan sağlığı adına ciddi riskler taşımaktadırlar. Böcekler ile yapılacak mücadelede böceğin türüne göre farklı yöntemler uygulanır. Bazı böcek türleri için jel ilaçlama, bazı türler için kokusuz ilaçlama bazı türler için ise kokulu ilaçlama yöntemleri kullanılır.

Bursa İlaçlama Şirketi ile Tüm Böcek ve Haşerelerden Kurtulun... Alo Böcek 444 2 860

Bursa İlaçlama