Bursa İlaçlama Hizmetleri

bursa ilaçlama hizmetleri

Bursa ilaçlama şirketi olarak Bursa da ilaçlama ve temizlik hizmetleri sunmaktayız. Bursa da tüm müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli olarak çalışmaktayız ve en iyi hizmeti sunmak adına sürekli olarak gelişmekteyiz.

İlaçlama sektöründe Bursa da yüzlerce farklı firma ve kişi hizmet vermektedir. fakat önemli olan aldığınız hizmetin kalitesi ve ihtiyaçlarınızı karşılamasıdır. Bursa ilaçlama firması olarak bünyemizde çalışan tüm personelimiz bu işin uzmanı sertifikalı ilaçlama personelidir. Ayrıca ilaçlama hizmetinde kullandığımız tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. İlaçlamanın amacı halk sağlığını korumaktır ve bizler bu amaç doğrultusunda çalışan bir ilaçlama firmasıyız.

Bursa ilaçlama hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir;

Hamam Böceği İlaçlama: Hamam böcekleri hemen her koşulda yaşayan dünyanın tüm bölgelerine yayılmış canlılardır. Bu canlılar üremek ve yol almak için daha çok giderleri kullanırlar. Bu durumda birçok mikroorganizma için taşıyıcı yani arakonak görevi üstlenirler. Özellikle nemli ve sıcak ortamlarda yaşayan ve çok hızlı bir şekilde üreyen hamam böcekleri kendi aralarında farklı gruplara ayrılır. Ülkemizde görülen hamam böceği türleri; Alman Haman Böceği (Kalorifer Böceği), Doğu Hamam Böceği (Karafatma) ve Amerikan Hamam Böceğidir.

Pire İlaçlama: Pireler kan emici küçük canlılardır. Pireler insanlar ve hayvanlara tutunarak bu canlıların kanları ile beslenirler. Çok hızlı hareket ettikleri için görmek oldukça zordur. Bu şekilde canlılar arası geçişlerle kan yolu ile birçok hastalığı ve bakteriyi taşırlar ve hastalıkların yayılmasında etkili rol oynarlar.

Kene İlaçlama: Keneler açık arazilerde otlara ve ağaçlara tutunurlar. Bu alanlarda hayvanlara veya insanlara geçer ve canlının vücuduna yapışarak kanı ile beslenirler ve kan emdikçe şişerler. Belirli bir doygunluğa ulaştığında ise tutunduğu canlıdan kendini bırakırlar. Vücuda yapışan kene çıkarılmaya zorlandığında emdiği kanı geri kusar ve bu şekilde midesinde yer alan bakteriler mikroorganizmalar kanımıza geçerek hastalıkların oluşumunda ve yayılmasında etkili rol oynarlar.

Akrep İlaçlama: Akrepler ormanlarda, dağlarda ve çöllerde yaşarlar. Akrepler zehirli böcek türlerindendir. Akrep kuyruğunda bulunan iğnesi ile sokar ve zehrini boşaltır. Bunun sonucunda kurbanının ölümüne neden olurlar. Akrepler yerleşim yerlerinde gözden uzak alanlarda yaşamayı tercih etseler de bu gözden uzak yerler daha çok evlerimizdeki süpürgelik altları, dolap arkaları gibi alanlardır. Bu alanlarda akrepler insan ile karşılaşınca veya yanlışlıkla herhangi bir temas anında kendini korumak için sokarlar.

Sivrisinek İlaçlama: Sivrisinekler binlerce yıldır yeryüzünde yaşayan canlılardır. Svirisinek insan ve hayvanların kanlarını emerek beslenirler. Bu durumda sivrisinekler konakladığı tüm canlıların kanlarını emdikleri için kan yoluyla bulaşan birçok hastalığın taşıyıcısıdırlar.

Tahtakurusu İlaçlama: Tahtakurusu memelilerden ve kuşlardan kan emereke beslenen canlılardır. Tahtakuruları dünyanın her alanında yaşayabilirler. Sıcak veya soğuk ayırt etmeden her şartta yaşamlarını sürdürürler. Tahtakuruları daha çok geceleri ortaya çıkan canlılardır. Gündüzleri ışıktan uzak alanlarda yaşar geceleri ortaya çıkarlar ve canlıların kanları ile beslenirler.

Fare İlaçlama: Fareler kemirgen küçük memelilerdir. Fareler çok hızlı hareket edebilen ve çok hızlı bir şekilde çoğalan canlılardır. Fareler böceklerle ve bitkilerle beslenirler. farelerin üzerinde birçok parazit yaşar ve fareler yaşadıkları ve daha çok bulundukları ortamlar gereği çok sayıda bakteri ve mikroorganizmayı üzerlerinde taşırlar.

Bursa İlaçlama Şirketi ile Tüm Böcek ve Haşerelerden Kurtulun... Alo Böcek 444 2 860

Bursa İlaçlama