Bursa İlaçlama

DEZENFEKSİYON

Bursa İlaçlama Şirketi

Bursa Dezenfeksiyon hizmeti sunan şirketimiz ev Dezenfeksiyon, İşyeri Dezenfeksiyonu, Araç içi Dezenfeksiyon Genel Dezenfeksyon Dezenfekte Hizmeti Toplu Yaşam Alanlarında, Kurumlarda , Hastanelerde , Okullar da , Kreşler de , Tren , Uçak , Otobüs , Gemi Gibi Ulaşım Araçlarında Günümüzde Birçok Yaygın Hastalığın Bulaşmasını Ve Kontrolünü Sağlamak Amacı İle Uygulanmaktadır. Koruma süresi geçmişten gelen virüsleri ve bu gün oluşan virüsleri yok eder. İnsan Sağlığını Korumak Açısından Şehir Hayatında Önemli Bir Yer Almaktadır . Dünya Nüfusunun Devamlı Artışı Ve Birçok Kimyasalın Hayatımızda Olumsuz Olarak Kullanılması , Çevre Kirliğinin Oluşturduğu Durumlar ,Birçok Gözle Görülmeyen Hastalık Etmeni ,Virüsler ,Bakteri Ve Mantarlar Günümüzde İnsan Hayatını Dolaylı Olarak Tehdit Etmekte , Özellikle de İnsanlarda Ve Diğer Canlılarda Bulaşıcı Hastalıklara Sebep Olmaktadırlar. Bu yüzden Dezenfeksyon Hizmetinin Önemi Günümüzde Önemli Bir Yer Tutmakta Olup ,Özellikle Uzmanlar Tarından Toplu Yaşam Alanlarında Düzenli Uygulanması İnsan Sağlığı Açısından Çok Büyük Bir Önem Ve Gereklilik Olduğu Belirtilmektedir..


DEZENFEKSİYON NEDİR ?

Dezenfeksiyon: İnsanlarda hastalık yapma özelliği olan mikropları uzaklaştırma işlemidir. Dezenfeksiyon işleminde kullanılan ve genellikle kimyasal içerikli maddelere Dezenfektan denir.

NASIL YAPILMALI

Geniş bir antimikrobial spektruma sahip, Organik maddelerden ve kullanılan diğer kimyasallardan etkilenmemesi
Kullanıcıya zarar vermemeli, kokusuz, olmalıdır.
Yüzeye uyum göstermeli, aşındırma ve bozulmaya neden olmamalıdır.
Uygulanan yüzeylerde kalıcı etkiye sahip olmalı, temizleyici özelliğe sahip olmalı
Suda kolay çözünebilir olmalı
Konsantre ve seyreltilmiş kullanımı dayanıklı olmalıdır.

SAĞLIĞINIZA DOST DEZENFEKSİYON

Dezenfeksiyon Hizmeti Birçok Hastalık Etmeni Virüslerin , Bakterilerin Ve Fungusların Kontrol Altına Alınmasına Ve Ortamdan Temizlenmesini Sağlar . Sağlılı Bir Yaşam İçin Toplu Yaşam Ortamlarında Düzenli Olarak Genel Hacimsel Dezenfeksiyon Hizmeti Yaptırılmalıdır. Genel Dezenfeksiyon Hizmetini T.C. Sağlık Bakanlığı Yetkili Firmalara Yaptırınız . Kişisel Temilzik Ve Ortam Temizliği Hiçbir Zaman Hacimsel Dezenfeksiyonun Yerini Almaz . Hacimsel Olarak Yapılan Dezenfeksiyon Sayesinde Dezenfektan Partikülleri Tüm Ortama Yayılır Ve Tüm Mükroorganizmaları Yok Eder .

EKONOMİK DEZENFEKSİYON

Bursa ilaçlama olarak sizlere her konuda en iyi hizmeti sunarak gerek etkili ve kalıcı çözümler gerekse cebinize dost dezenfeksiyon hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

%100

Profesyonel Çözümler

%100

Ekonomik ve Etkili

%100

Sağlık ve Hijyen

%100

Müşteri Memnuniyeti

Bursa İlaçlama!

İlaçlama Konusunda Bilgi Almak İçin

Bize Ulaşın