İlaçlama Kime Yaptırılmalıdır

bursa ilaçlama şirketi

İlaçlama hizmeti veren her firma bilinçli değildir. İlaçlama yaptıracağınız firma mutlaka il sağlık müdürlüğünden ruhsatlı olmalıdır, neden? İlaçlama hizmeti ciddi bir iştir en küçük ihmalkarlık veya vurdum duymazlık insan hayatına mal olabilir, pompacılar diye tabir edilen ilaçlamacılar bilinçsizce nereye hangi ilaç kullanılacağını bilmeden ruhsatsız insan sağlığına % 100 zararlı ilaçları kullanmaktadırlar. Kapınıza reklam broşürü bırakıp kendilerini gerçek firmaymış gibi gösteren sözde ilaçlamacılara dikkat etmelisiniz ve farklı amaçlarla kendini ilaçlamacı olarak gösteren kişiler vardır. İlaçlama yapmak için mekanınıza girip hırsızlık yapan kişiler son zamanlarda oldukça artmaktadır. İlaçlama yaptıracağınız firmayı araştırın ruhsatını mutlaka görün web sitelerinde il sağlık müdürlüğünün ruhsatının örneğini görmediğiniz firmalara ilaçlama yaptırmak hem kendi açınızdan çeşitli olumsuzluklarla karşılaşma riski vardır hem de yasal olarak ilaçlama yaptıran ve yapan suçlu durumda olmaktadır.

Kokulu İlaçlama

bursa ilaçlama şirketi

Kokulu ilaçlama en fazla etkili ve yoğunluğu olan ilaçlamadır. Kokulu ilaç çok hızlı üreyen pire, kene, akrep, tahtakurusu, tahta, fare, kurdu vb böceklerin yoğun olduğu yerlerde kullanılan bir ilaçlama şeklidir. etkin çözümdür. Kokulu ilaçlama yapılan alanın 4-5 saat kapalı tutulması gerekir. Kokulu ilaç soluma yapılmamalıdır. Bu kokuyu soluyan kişi hemen doktora başvurmalıdır. Kokulu sıvı ilaçlama yapan insan bu işin eğitimini alması şarttır. İlaçlamaya başlamadan yapılması gerekenler, çocuk varsa oyuncakların hepsi poşetlenip kalkmalıdır. Açıktaki besinler saklanmalıdır. Taşınamayan akvaryum varsa hava alan yerleri sıkıca bantlamalı ve ıslak havlu ile etrafı örtülmelidir. Nevresim, çarşaf, battaniye yakın temas ettiğimiz örtüler kokulu ilaçlamadan sonra yıkanmalı o şekilde kullanılmalıdır.Kokulu ilaç ne zaman kullanılmalıdır? Kokulu ilaçlar, haşerenin çok yoğun bulunduğu yerlerde kullanılmalıdır. Haşerenin görüldüğü zaman hemen uygulanma yapılmaya başlanabilir. Titiz ilaçlama olarak 24 saat hizmetinizdeyiz. Kokulu ilaçlama yapılırken alan kaç saat kapalı tutulmalı? Kokulu ilaçlama yapılan alan 4-5 saat terk edilmesi gerekir. İlaçlama yapılan alanın hava almayacak biçimde her yeri kapalı tutulmalıdır.4-5 saatin sonunda 1 saatlik bir havalandırma yeterlidir. Kokulu ilaçlama nasıl yapılır? Bu ilaçlar ziraat mühendislerimiz tarafında özel olarak hazırlanır. Haşerelerin bulunduğu bütün alanlara son sistem makinelerimizle uygulanır. Kokulu ilaç, püskürtme, buharlama yöntemiyle alanların en ücra köşelerine kadar yapılır. Sağlık bakanlığı onayı olmayan firma ilaçlama yapamaz, çünkü *Yerleri sabit olmadığından ulaşmanız mümkün olamaz. *Yapılan ilaçlama yanlış yapılırsa böcek ve haşereler ölmez. *En önemlisi sağlıksız ilaçlar (tarım ilacı vb) ilaçlar kullanarak hayatınızı tehlikeye atarlar. *Vergi vermeyen bu sözde firmalar haksız kazanç elde etmektedir

Kokusuz İlaçlama

bursa ilaçlama şirketi

Kokusuz ilaçlama nedir? Kokusuz ilaçlama sıvı ve püskürtme yöntemi ile yapılan ilaçlama biçimidir. Kokusuz ilaçlama yapılırken ilaç yapılan alanı terk etmenize gerek yoktur. Bu ilaçlama yapılırken evinizden çıkmanıza gerek yoktur. Açıkta bulunan gıdalarınızı ağızlarını kapatarak kaldırın. Çocuklarınızın oyuncaklarını ağzı kapalı poşetlere koyup kaldırmalısınız. Periyodik ilaçlamalarda kullanılan yöntemdir. İlaçlamanın periyodik şekilde uygulanması böceklerin çoğalmadan yok olmasını sağlar. İlaçlamada hizmet verdiğimiz alanlar Kanalizasyon ilaçlaması, şirket ilaçlaması, servis arabası ilaçlama, otobüs ilaçlama, ev ilaçlaması, çatı ilaçlaması, disko ilaçlaması, tesis ilaçlama, hastane ilaçlaması, fırın ilaçlaması, otel ilaçlaması, güzellik merkezi ilaçlaması, düğün salonu ilaçlama, villa ilaçlama, fabrika ilaçlaması, bar ilaçlaması, vakıf ilaçlaması, arazi ilaçlaması, okul ilaçlaması, mağaza ilaçlama, uçak ilaçlama iş merkezi ilaçlaması kapalı ve açık alanlarda ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimizin ilaçlama talep ettiği haşereler Tahta kurdu ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, yaban arısı ilaçlama, güve ilaçlama, ev faresi ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, çatı faresi ilaçlama, karafatma ilaçlama, amerikan hamam böceği ilaçlama, alman hamam böceği ilaçlama, bit ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, kakalak ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kırk ayak ilaçlama, toz piresi ilaçlama, sinek ilaçlama gümüş böceği ilaçlama, çiyan ilaçlama, tespih böceği ilaçlama, sivrisinek, kertenkele ilaçlama.

Jel İlaçlama

bursa ilaçlama şirketi

Jel ilaçlama Jel ilaç çok yaygın kullanılan etkili bir ilaçtır. Jel ilaç sürüldüğü yerden böcekleri davet eden hormonal bir koku salgılar. Gündüz yuvasında saklanan böcekler bu kokuya dayanamaz, gelir jel ilacı yer haşere yuvasına geri gider ve orada ölür. Ölen böceği yiyen diğer böcekler zincirleme olarak sürekli ölmeye devam eder. Jel ilaçlama yönteminde insanların evlerini terk etmesi gerekmez. Jel ilaçlama yapılan yerler kesinlikle silinmemelidir. Jel ilaçlamanın özellikleri nedir? *İlaçlama yapılan yerlerin silinmemesi gerekir. *Jel ilaçlama yönteminde ev ve işyerlerimizi terk etmemize gerek yoktur. İnsan ve hayvan sağlığına zarar vermez. *Jel ilaçlamada kapı pencere vb hava alan yerleri kapatmanıza gerek yoktur. *Jel ilaçlama öncesi ve sonrası herhangi bir hazırlık yapmanıza ve önlem almanıza gerek yoktur. *Jel ilaçlamada çocuk oyuncaklarını, evcil hayvanlarımızı, besin maddelerimizi koruma altına almamız gerekmez. Jel ilacın özellikleri nedir? -Jel ilaç hamam böceği, kalorifer böceği, alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, tesbih böceği, karınca, örümcek vb haşereler üzerinde etkili bir ilaçtır. Bu böcekler jel ilacı yedikten sonra yuvasına döner ve orada ölür. Ölen böceği yiyen diğer böceklerde ölmeye devam eder.

Bursa İlaçlama Şirketi ile Tüm Böcek ve Haşerelerden Kurtulun... Alo Böcek 444 2 860

Bursa İlaçlama