Bursa İlaçlama

KURUMSAL

Bursa İlaçlama Şirketi

1998 yılında kurulan Bursa ilaçlama şirketi böcek ve haşerelere karşı etkili mücadele yöntemleri izlemektedir. Halk sağlığını korumak adına sağlığımızı riske edecek zararlılara karşı Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve uzman ilaçlama ekibimizle Bursa' da ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Özellikle toplu alanlarda yemek hizmeti veren alanlarda fast food hizmeti veren alanlar böcekler için ideal yaşama ve üreme ortamlarıdır. Bu alanlarda çok fazla besin bulabildikleri ve uygun şartlar oluştuğu için yaşamlarını sürdürebilmekte ve çok hızlı bir şekilde çoğalabilmektedirler. Hizmet sunduğumuz alanda böcek veya fare gibi zararlıların olması firma adına ciddi bir kayıp ve kötü bir izlenim bırakacaktır. Bursa ilaçlama firması olarak yaşadığınız her alanda evlerde ve iş yerlerinde sizlere yaşanılabilir temiz ve hizjyenik ortamlar sunuyoruz.


HIZLI VE ETKİLİ İLAÇLAMA

Bursa ilaçlama olarak haşere mücadelsesinde kullandığımız ilaçlar ve alanında uzman ilaçlama ekibimizle sizleri kısa sürede etkili ve kalıcı olarak böcek,fare ve haşerelerden kurtarıyoruz.

TECRÜBELİ İLAÇLAMA

Bursa ilaçlama bünyesinde çalışan mühendis ve teknik personellerimizin tamamı alanlarında uzman, gerekli ilaçlama sertifikalarına sahip, profesyonellerden oluşur.

SAĞLIĞINIZA DOST İLAÇLAMA

Bursa ilaçlama ekibi olarak kullandığımız tüm haşere mücadele ilaçları Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlıklarınca onaylı ilaçlar olup, halk sağlığına herhangi bir zararı ve yan etkisi kesinlikle yoktur.

EKONOMİK İLAÇLAMA

Bursa ilaçlama olarak sizlere her konuda en iyi hizmeti sunarak gerek etkili ve kalıcı çözümler gerekse cebinize dost ilaçlama hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bursa ilaçlama hizmetleri...

%100

Profesyonel Çözümler

%100

Ekonomik ve Etkili

%100

Sağlık ve Hijyen

%100

Müşteri Memnuniyeti

Bursa İlaçlama!

İlaçlama Konusunda Bilgi Almak İçin

Bize Ulaşın